Bieżące informacje

kurs na inspektora IOŚ – inauguracja

Kurs na inspektora IOŚ (Inspekcji Ochrony Środowiska)Do kursu zgłoszonych zostało 68 pracowników z WIOŚ i GIOŚ.

kurs na inspektora IOŚ - inauguracja
kurs ma inspektora IOŚ

Półroczny kurs na inspektoraInspekcji Ochrony Środowiskaskłada się z zajęć teoretycznych i praktycznych. Będą one dotyczyć m.in. zasad prowadzenia kontroli, działań pokontrolnych, tematyki zwalczania przestępczości środowiskowej oraz skupią się na poszerzeniu i usystematyzowaniu wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Oprócz wykładów i ćwiczeń w formie zdalnej przewidziane są również te prowadzone w formie stacjonarnej w Warszawie.

Zasady kursu zgodne z rozporządzeniem Ministra Klimatu

Zakres zajęć obejmuje 14 modułów tematycznych zgodnych z rozporządzeniem Ministra Klimatu z dnia 16 grudnia 2019 r. w sprawie przeprowadzenia kursu przygotowującego do wykonywania pracy na stanowisku inspektora Inspekcji Ochrony Środowiska oraz warunków zdania egzaminu końcowego. Przeprowadzenie egzaminu końcowego czwartej edycji kursu planowano przeprowadzić jeszcze w tym roku.

Kurs na inspektora IOŚ – prowadzony przez najlepszych specjalistów

Warto podkreślić, że zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z kandydatami na inspektora. Jest to praca wymagającą, ale jednocześnie dająca ogromną satysfakcję. W końcu każdy inspektor ochrony środowiska realnie wpływa na stan środowiska a tym samym bezpieczeństwo ekologiczne każdego z nas.

Jeżeli ten artykuł cię zainteresował – odwiedź eurzednik.pl

Źródło: klik!

Tagi

Related Articles

Dodaj komentarz

Back to top button
Close